poniedziałek, 27 września 2010

Manifestacje 29 września


Przedstawiciele organizacji współtworzących Polskie Forum Społeczne będą manifestować w czasie Europejskiego Dnia Protestu na ulicach Warszawy i Brukseli.

W Warszawie demonstracja związków zawodowych, z OPZZ i "Solidarnością" na czele, odbędzie się w środę, 29,09,,o godz. 12.00, pod Kancelarią Rady Ministrów przy al. Ujazdowskich. Autokary z demonstrantami z kraju podjeżdżać będą na miejsce zbiórki, na Agrykoli, skąd poszczególne kolumny wyrusza pod KRM. Wiec - przemarsz zaplanowano od 12.00 do 14.00.

W tym samym czasie w Brukseli odbędzie się wielka manifestacja, w której wezmą udział grupy ludzi ze wszystkich krajów Unii Europejskiej, na czele z Europejską Federacją Związków Zawodowych. Z Polski do Belgii wyjechały już autokary z aktywistami "Solidarności", OPZZ, Związku Zawodowego Górników i kilku innych grup. Wraz z nimi wyjechała delegacja Polskiego Forum Społecznego.


Uwaga. Jeśli ktoś chce przyłączyć się do grupy PFS podczas protestu w warszawie, prosimy o kontakt: polskieforumspoleczne@googlegroups.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz